רישיון לנשק פרטי

הוצאת רישיון נשק פרטי

כדי להוציא רישיון בישראל, יש לוודא עמידה בתנאי סף המזכים את האדם הפרטי בנשיאת נשק. אם אינכם בטוחים, מומלץ לבדוק זכאותכם להוצאת רישיון נשק פרטי במחשבון הביטוח לזכאות של המשרד לביטחון פנים.

מי זכאי לרישיון נשק?

הגשת בקשה לרישיון נשק מותנית כאמור בעמידה בדרישות סף, כאשר הראשונה שבהן היא עבודה או מגורים ביישוב שנחשב בעל סיכון ביטחוני גבוה, כגון: יישובים הנמצאים בקו עימות או בקרבת גבול, באזורים המועדים לפשיעה או במיקומים מרוחקים. *הרשימה המלאה של היישובים הזכאיים מתעדכנת על ידי משטרת ישראל.

לאחר בדיקה במחשבון, יש להגיש טופס בקשה לרישיון נשק בצירוף המסמכים הנדרשים, ולהמתין לאישור המשטרה ומשרד הבריאות. ברגע שיתקבל אישור, תזומנו לריאיון אישי בלשכת הרישוי, שיהיה השלב האחרון לפני שתגיעו אלינו. אתם תקבלו 'אישור מותנה' מהלשכה להמשך התהליך:

  •  תשלום אגרת הרישיון
  • הכשרה במטווח מורשה על כלי הירי
  • עסקה לרכישת כלי הירי

עכשיו, כל שנותר זה רק ליצור קשר עם מטווח קרב ולתאם איתנו מועד להכשרה!

זמינים לכל שאלה ועניין
02-6722999

משך ההכשרה 4.5 שעות בלבד והיא כוללת:

  •  שיעור עיוני בסיומו ייערך מבחן (ציון עובר נדרש – 70%)
  • שיעור מעשי המאפשר ללמוד באופן אקטיבי את כלי הירי – אימון ירי של 80 כדורים, בסיומו ייערך מבחן הסמכה של 20 כדורים (ציון עובר נדרש – 70%)
  1. יש להגיע בזמן במועד שנקבע, עם נעליים סגורות וכל האישורים שקיבלתם.
  2. המדריכים של מטווח קרב לא רק ידאגו שתקבלו רישיון לאקדח אלא ילמדו אתכם הכל על השימוש בנשק, טכניקות מיוחדות ובהתאמה מלאה לצרכים הפרטיים שלכם.
  3. הוצאתם רישיון אקדח באופן רשמי? מוכנים להתחדש בנשק? בחנות שלנו תמצאו כלי ירי מגוונים! הצוות שלנו יעזור לכם לבחור את הנשק המדויק לצרכים והדרישות שלכם.

שימו לב, ללא מעבר מבחן עיוני לא ניתן לבצע מבחן ירי. בנוסף, אישור מעבר המבחן העיוני יהיה תקף ל-3 חודשים מיום ההכשרה.

*ניתן לעבור הכשרה ראשונית מקוצרת במידה והנכם בעלי ידע והכשרה קודמים כמפורט בתקנות ההכשרה, במקרים בהם תציגו אסמכתא על ידי והכשרה קודמים בגוף ביטחוני ו\או מעבר הכשרה במטווח קליעה מורשה בשלוש השנים שקדמו לבקשה, וההכשרה דווחה לרשות המוסמכת. במידה ולא דווחה, יש לפנות לקבלת אסמכתא.

מועדי הכשרה במטווח